Sedmák Vojta nám připravil fajn dopoledne na Modelářském letišti pod Hradem (o něm psal i ročníkovou práci). Nejdřív proběhla trocha teorie, letová ukázka, pak trénink na simulátoru. A nakonec si každý mohl zkusit model letadla řídit přímo ve vzduchu. Vojta letadla předával systémem učitel - žák. Učitel vzlétne, žák převezme řízení na svém vlastním ovladači. V případě problémů nebo přistání učitel zas ovládání převezme zpět. Žáci i letadla přežily. Dostali jsme i super oběd. Moc díky! A více takových akcí!