Sbohem a šáteček...
Další krásný rok za námi, vysvědčení předána, deváťáci odesláni na SŠ, bříška plná... Obrovský dík patří za celý rok všem učitelům, dětem, rodičům a dalším milým lidem kolem školy a za luxusní závěrečný raut firmě Lions Group a panu Palvíkovi.
Tak zas v září. ♥